30 maja w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Andrzeja Kurylewicza Namysłowie odbył się wyjątkowy koncert pianistyczny Mateusza Dubiela z towarzyszeniem Spektra String Quartet.
Publiczność miała okazję wysłuchać m.in. I koncertu fortepianowego e-moll Fryderyka Chopina, zaprezentowanego w znakomitej interpretacji młodego pianisty, uczestnika XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Całość poprowadził wybitny muzykolog i krytyk muzyczny Jan Popis.
Dziękujemy wszystkim gościom za obecność, artystom za dostarczenie niezapomnianych muzycznych emocji oraz wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji „MUNDI” – Jakuba.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jacka Rybitw, Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Andrzeja Kurylewicza w Namysłowie za życzliwość, udostępnienie sali koncertowej oraz wsparcia przy realizacji tego wspaniałego projektu.
To był wieczór pełen wzruszeń i pięknej muzyki
Zarząd Fundacji „MUNDI”




















